На Закарпатті заклади освіти отримали хромбуки

Життя  2 листопада 2022 року, 11:49 1111 ФОТОФАКТ

Днями доставили у Закарпатську область 1124 хромбуки. Chromebook – це новий тип комп’ютера, який допомагає швидше та легше виконувати різноманітні завдання. Він працює на базі операційної системи з хмарним сховищем, вбудованими продуктами Google і кількома рівнями безпеки.

Як повідомив голова Закарпатської ОВА, кожна із 64 територіальних громад області отримає комплект хромбуків для організації освітнього процесу. Забезпечення закладів освіти сучасними цифровими пристроями дозволить кількісно зміцнити матеріально-технічне забезпечення і покращити якість викладання предметів.

Читайте також:  У школах Закарпаття облаштують класи техногенної безпеки

За допомогою серії семінарів та онлайн-матеріалів педагоги дізнаються, як використовувати нові пристрої та набір інструментів Google. Щоб організувати більш продуктивне використання технічних можливостей електронних девайсів, представники компанії Google проведуть відповідне навчання з учителями.

На Закарпатті заклади освіти отримали хромбуки

"Така допомога стала можлива завдяки нашій співпраці з Міністерством освіти і науки України, компанією Google та Організацією Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО). Дякуємо за підтримку в такий складний для країни час", – зазначив Віктор Микита.

Із 2 листопада хромбуки розподіляють у заклади освіти територіальних громад Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0