Закарпатський військовий ліцей-інтернат змінив назву

Життя  4 листопада 2022 року, 08:01 907

У ході пленарного засідання 8-ї сесії облради депутати прийняли рішення про перейменування "Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради" на Закарпатський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради (скорочене найменування – Закарпатський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою).

Зазначене рішення дасть змогу привести установчі документи закладу освіти у відповідність до вимог чинного законодавства, – зазначає пресслужба Закарпатської обласної ради.

Читайте також:  У Мукачеві базуватимуться понад 100 патрульних поліцейських

Довідково. Навчання у Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті спрямоване на виховання не тільки сильних та здорових, але й всебічно розвинених юнаків, які хочуть присвятити своє подальше життя службі у Збройних Силах України. Ліцей застосовує сучасні методи виховання з поглибленим вивченням програми "Захист Вітчизни".

Готуючи майбутніх кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади, ліцей дає змогу отримати глибокі знання військових предметів вихованцям, які стають кадровою основою Збройних сил України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0