Закарпатська ОВА оприлюднила важливу новину для жителів краю

Життя  4 листопада 2022 року, 16:00 34138

Останні кілька тижнів у всіх областях України доволі часто поганий мобільний зв’язок та проблеми з мобільним інтернетом. Це пов’язано з тим, що росія цілеспрямовано атакує енергосистему України і в різних регіонах країни за потреби застосовують аварійні і погодинні відключення, аби усунути пошкодження.

Виникали такі проблеми і на Закарпатті, особливо коли дві дні підряд люди сиділи без світла багато годин. Проте в  умовах війни надзвичайно важливо, щоб об’єкти критичної інфраструктури завжди залишалися на зв’язку й мали доступ до актуальної інформації.

Читайте також:  Чому зникає мобільний зв’язок та інтернет коли нема світла

"Саме тому у Закарпатській області працюють над забезпеченням доступу до мобільної мережі під час відключень електроенергії", – повідомили в ОВА.

Про забезпечення стабільної роботи мобільних операторів та інтернет-провайдерів у регіоні під час аварійних відключень йшлося на нараді заступника голови Закарпатської ОВА Олександра Пацкана з представниками компаній "Lifecell", "Vodafone", "Київстар", "Укртелеком" та інших.

"Оператори та провайдери повинні мати електроенергію навіть під час відключень. Для цього на Закарпатті розробляють відповідні пропозиції до обленерго та працюють над забезпеченням офісів автономними джерелами електроенергії", – наголосив Олександр Пацкан.

Зазначимо, що водночас українців просять менше користуватися мобільним інтернетом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0