Немає сенсу: в соцмережах поширюють фейк про економію електроенергії

Життя  9 листопада 2022 року, 09:20 613

Останні кілька тижнів в Україні доводиться відключати світло, аби зекономити електроенергію та відновити пошкоджені об’єкти критичної інфраструктури після обстрілів росіян. Водночас через часті відключення в соцмережах шириться чимало фейків та маніпуляцій.

Зокрема про те, що економити немає сенсу. Мовляв, Україна і так значно скоротила споживання електроенергії під час війни через скорочення виробництва та виїзд з країни мільйонів людей.

Так, насправді рівень споживання в Україні знизився через війну. Але осінні масштабні обстріли ставлять під загрозу стабільність електропостачання. Бо це є першочерговим завданням російської атаки на енергетику.

Читайте також:  Відключення електроенергії 9 листопада: деталі від "Укренерго"

"Саме тому потрібно свідоме скорочення споживання. Від дій кожного українця залежить, наскільки оперативно енергетики зможуть ремонтувати пошкоджені об’єкти та балансувати енергосистему. Щоб врешті решт мінімізувати необхідність вимкнень", – зазначили у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Росіяни навмисно системно руйнуюють енергетичну інфраструктуру. Таким чином вони намагаються зруйнувати українську економіку та змусити українців страждати без світла, без води і без опалення взимку 2022-2023.

Нагадаємо, опубліковано графік відключення електроенергії на 9 листопада у Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0