Словаччина планує надати Закарпаттю генератори

Життя  9 листопада 2022 року, 16:58 595

Подальшу співпрацю та допомогу області в підготовці до холодної пори року заступник голови ОВА Петро Добромільський обговорив спільно з представниками Словацької Республіки. 

"З початку повномасштабного вторгнення рф і щодня разом із нашими друзями долаємо чимало викликів, та попереду – важка зима. Від того, як ми підготуємося, залежить життя і здоров’я українців", – підкреслив заступник голови ОВА. 

Спільно з партнерами розглянули можливість забезпечення Закарпаття генераторами електроенергії. Це питання сьогодні актуалізувалося через ворожі обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури України та у зв’язку з відключеннями електроенергії, додав Петро Добромільський. 

Читайте також:  Кабмін скасував мита та ПДВ на генератори та інші товари для енергетики та забезпечення тепла

Генеральна директорка департаменту економічного співробітництва та розвитку Міністерства закордонних та європейських справ Словацької Республіки Лучія Кісс зауважила, що країна готова надати Закарпаттю резервні системи живлення. 

Під час зустрічі йшлося й про продовження спільної роботи в напрямку створення комфортних умов для проживання ВПО, подальшу гуманітарну та фінансову підтримку, взаємодію з міжнародними партнерськими організаціями тощо.

До обговорення також долучилися генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Павол Паніс, консул з економічних питань Генерального консульства Словацької Республіки в Ужгороді Роман Жатко та координатор питань, пов’язаних з Україною, Мартін Полачко.

Нагадаємо, на Закарпатті неабияк зріс попит на генератори і повербанки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0