"Це може стати успішним бізнесом", – очільник Закарпаття назвав напрямки розвитку області після війни

Життя  11 листопада 2022 року, 14:05 1421

Закарпаття має генерувати проекти з розвитку сільського господарства, тваринництва чи садівництва. Це дасть змогу не шукати зовнішніх інвесторів та створити робочі місця і резерв для області.

Таку думку, як повідомляє Ужгородський пресклуб, висловив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита під час форуму Re:Open Zakarpattia 2022 11 листопада.

За його словами, наразі велика кількість бізнесу в області пов’язана з будівництвом. Однак після закінчення війни Закарпаття може опинитись у ситуації, коли велика кількість людей повернеться у свої регіони, а тут залишиться незайняте житло і бізнес, який не вміє нічого, крім будівництва.

Читайте також:  Зробіть запаси води, зарядіть телефони: в ОДА звернулись до закарпатців

"Чи потрібно нам далі без виробничої складової просто будувати нові квартири? Важливо створити ряд програм економічного розвитку, щоб місцевий бізнес, який вміє будувати, міг переорієнтуватись, на виробничу складову", – додав голова ОВА.

На думку Віктора Микити, Закарпаття має великий потенціал для розвитку сільського господарства, зокрема садівництва та виноградарства. Вже є приклади вирощування черешні, кавунів тощо.

"У нас величезна кількість полонин, які нічим не зайняті та придатні тільки для тваринництва. Можна говорити про гірськолижні спуски, про інвесторів та десятки мільйонів доларів, але у нас війна і невідомо, коли це буде. А можемо збільшити поголів’я овець. Це буде і нашим резервом та фактором харчової безпеки. Ми плануємо популяризувати ці напрямки серед фермерів та місцевого населення. Це може стати успішним бізнесом", – зазначив очільник Закарпаття. 

Нагадаємо, Фейсбук облетіло фото, зроблене на Закарпатті. Очільник області відреагував на побачене.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0