"Виходимо на фінішну пряму", – очільник Закарпаття повідомив приємну новину

Життя  12 листопада 2022 року, 12:50 20710

Багаторічна історія зі спробами запуску на Закарпатті важливого для транскордонного співробітництва пункту пропуску підходить до завершення. Як розповів голова ОВА Віктор Микита, за останні шість місяців спільно з колегами провели велику роботу, щоб нарешті відкрити нову сторінку в розвитку інфраструктури краю.

"Вчора разом із заступником Міністра інфраструктури України Мустафою-Масі Найємом, представниками Держмитслужби та заступником Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентським державним секретарем Левенте Модьором провели планову зустріч на кордоні в ПП "Лужанка", – розповів Микита.

Читайте також:  Виїзд чоловіків за кордон: у ДПСУ повідомили, за якої умови дозволять виїжджати студентам

"На порядку денному – питання розвитку дорожньої інфраструктури та пунктів пропуску, серед яких запуск ПП "Велика Паладь-Надьгодош". Завершено попередні розрахунки для базового облаштування інфраструктури. Це відносно невеликі кошти. Виходимо на фінішну пряму запуску ПП", – зазначив голова Закарпатської облдержадміністрації.

Очільник ОВА запевнив, що партнери готові до фіналізації. Своєю чергою наміри підтвердив Мустафа-Масі Найєм та представники Держмитслужби.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Лоці з полонини 13.11.2022, 11:57
Коментар очікує модерацію