В області судитимуть посадовця за перевищення службових повноважень

Життя  16 листопада 2022 року, 11:13 484

Відділом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих ТУ ДБР Закарпатської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо колишнього першого заступника начальника Закарпатського ОУЛМГ та лісничого держпідприємтсва «Великоберезнянське ЛГ» за фактом перевищення службових повноважень групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 1 ст. 28 ч. 3 ст. 365 КК України).

Службовець, обіймаючи на той момент керівну посаду, усупереч вимогам законодавства підписав та видав лісорубний квиток, який не відповідав запроектованим матеріалам лісовпорядкування та передбачав проведення фактично неіснуючого виду рубки.

Читайте також:  Люди гроші не отримували: Закарпаття облетіла новина

Крім того, для її здійснення не було попередньо одержано необхідний висновок з оцінки впливу на довкілля. Інший обвинувачений, усвідомлюючи наявність вказаних порушень, здав лісосіку в рубку, а в подальшому прийняв здійснені послуги без жодних зауважень.

Протиправні дії працівників лісоохорони призвели до незаконних суцільних рубок майже чотирьох сотень дерев на території площею 5 га. Завдані державі збитки експертом оцінено у 5,4 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Шостого слідчого відділу (з дислокацією у м. Ужгороді) ТУ ДБР. Наразі обвинувальний акт скеровано до Перечинського районного суду для подальшого розгляду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0