Українців закликали подумати над виїздом з країни заради економії електроенергії

Життя  19 листопада 2022 року, 16:00 7750

Генеральний директор компанії ДТЕК Максим Тімченко закликав громадян подумати над виїздом з України цієї зими заради економії електроенергії та створення умов для стабілізації енергосистеми. Про це він сказав в інтерв’ю BBC.

"Якщо вони зможуть знайти альтернативне місце для проживання ще на три-чотири місяці, це буде дуже корисно для системи", – заявив гендиректор ДТЕК.

Тимченко пояснив, що допомога енергосистемі України є також внеском у перемогу. Зменшення електроспоживання гарантуватиме наявність світла в лікарнях, які рятують поранених солдатів ЗСУ.

Читайте також:  До 24 години: в усіх областях України 19 листопада відключатимуть світло

Відключення електроенергії – як заплановані, так і аварійні – стали звичним явищем у багатьох містах України, оскільки росія регулярно завдає хвилі ракетних ударів по частинах енергетичної інфраструктури.

Тімченко наголосив, що енергосистема стає менш надійною з кожною російською атакою, а зниження споживання електроенергії є ключовим для її функціонування.

Пошкоджена енергетична система все ще не в змозі виробляти достатньо електроенергії, щоб задовольнити поточні потреби, тому будь-який спосіб скорочення споживання, включаючи виїзд з країни, слід розглядати як допомогу Україні виграти війну проти росії, пояснив гендиректор ДТЕК.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Assss 19.11.2022, 17:50
Коментар очікує модерацію