У ДТЕК заявили, що гендиректор не закликав українців їхати за кордон

Життя  19 листопада 2022 року, 19:45 1640

У найбільшій приватній енергетичній компанії України ДТЕК заявляють, що гендиректор компанії Максим Тімченко не закликав українців виїжджати за кордон, про що раніше повідомило ВВС.

"Генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко не закликав українців виїжджати за кордон. В інтерв’ю британському ВВС Максим Тімченко чітко зазначив: "У нас немає надзвичайної ситуації, за якої потрібно виїжджати".

Крім цього він зазначив, що ДТЕК разом p Міненерго та іншими енергетичними компаніями роблять все можливе задля того, щоб енергосистема працювала стабільно".

Читайте також:  До 24 години: в усіх областях України 19 листопада відключатимуть світло

У компанії підкреслили, що енергосистема Україна витримала 4 хвилі надруйнівних терористичних ударів по інфраструктурі, кожен з яких мав на меті повний блекаут.

"ЗСУ, енергетики і кожен українець роблять диво, втримуючи енергосистему. І саме тому сьогодні нема нагальної потреби залишати Україну. Втримувати роботу енергосистеми вдається унікальними рішеннями і складною системою балансування, в тому числі, за допомогою стабілізаційних відключень", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, де на Закарпатті не буде світла 20 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0