Президент Зеленський звернувся до українців через проблеми з електроенергією

Життя  22 листопада 2022 року, 09:22 2537

Президент Володимир Зеленський у своєму традиційному вечірньому відеозверненні закликав не припиняти комунікацію у громадах щодо раціонального споживання електрики.

За його словами, 21 листопада довелося застосувати не лише стабілізаційні відключення електрики, а й позапланові. Як зазначив Зеленський, це викликано більшим рівнем споживання, ніж країна може забезпечити нині.

"Тому хочу звернутися до всіх представників обласної влади та місцевих громад: будь ласка, не припиняйте комунікацію щодо раціонального споживання електрики" , – додав президент.

Читайте також:  Енергетики опублікували графік відключення електрики в Закарпатті на 22 листопада

Володимир Зеленський запевнив, що енергетики, рятувальники, комунальники і всі, хто залучений, працюють по максимуму. Але росія настільки нашкодила енергетичній системі України, що всім людям та бізнесу слід бути дуже ощадливими і розділяти споживання по годинах впродовж доби.

"Найскладніша ситуація у Києві та області, у Вінницькій, Сумській, Тернопільській, Черкаській, Одеській областях, а також у деяких інших містах та районах. Звичайно економний режим має бути і в публічних місцях", – зауважив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, енергетики розробили три сценарії відключення електрики.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0