Мукачівська міськрада озвучила новину про генератори
![Мукачівська міськрада озвучила новину про генератори Мукачівська міськрада озвучила новину про генератори](https://pmg.ua/static/content/thumbs/646x480/d/d6/mlcfcq---c323x240x50px50p-up--a4275220603a8b8fd3a718bf3cef5d6d.jpg)
Після ракетних ударів росії по критичній інфраструктурі в усіх областях України відключали електроенергію. Як наслідок – нема ще й водопостачання, інетренету та мобільного зв‘язку. Закарпатська область – не виняток.
ВІДЕО ДНЯЧастина Мукачева наразі теж сидить без світла. І відключають його останнім часом щодня. Тому в Мукачеві для водоканалу закуплять генератори, аби в місті не було проблем із водопостачанням. Таке рішення про виділення фінансування схвалено на засіданні сесії міськради.
Реклама"Для цього передбачили 12,5 млн. гривень. Ще за 300 тис. закуплять перетворювачі частоти", – зазначили у Мукачівській міській раді.