У Генштабі відмовились розповісти, скільки українських військових загинуло за 9 місяців війни

Життя  30 листопада 2022 року, 13:16 771

Генеральний штаб ЗСУ не може озвучити втрати української армії у повномасштабній війні проти росії, водночас наголошує на незворотності покарання для країни-агресора за загибель і поранення українських громадян.

На прохання журналістів прокоментувати оцінку втрат України у війні проти рф (у 100 тисяч військових), озвучену нещодавно главою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, у Генштабі нагадали, що втрати військових є закритою інформацією.

Читайте також:  На війні загинув командир 105-го закарпатського батальйону

"Ми не можемо підтвердити цю цифру, акцентуємо, що втрати української армії є службовою інформацією і підпадають під гриф обмеження оприлюднення. Водночас, якщо те, що озвучила глава Єврокомісії, дозволить притягнути до відповідальності країну-агресора, ми можемо лише підтримувати дії, які сприятимуть законному покаранню для тих, хто влаштував геноцид українського народу. Потрібно робити все для того, аби на лавці підсудних опинилися всі відповідальні за втрати цивільних і військових громадян України", – зазначив керівник Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ Богдан Сеник.

Нагадаємо, дві сумні звістки надійшли в Закарпатську область.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0