Деякі закарпатці отримають дрова безкоштовно: хто саме

Життя  1 грудня 2022 року, 08:03 2969

Закарпатська ОВА розширює співпрацю з міжнародною організацією "Люди в біді", щоб забезпечити вразливі групи місцевих жителів та вимушених переселенців дровами в зимовий період.  

Очільник області Віктор Микита та керівниця Офісу проєкту в Україні Вероніка Кусіова підписали Меморандум про надання відповідної одноразової допомоги вразливим категоріям населення і краянам, які прихистили ВПО. Йдеться про закупівлю та доставку 5 куб. м дров на одне домогосподарство.

Читайте також:  Людям видаватимуть дрова безкоштовно: кому та за яких умов

"Ініціатива за координації Закарпатської ОВА діятиме на території Тячівщини та Рахівщини, надалі ж плануємо розширити її й на інші райони", – зауважив Віктор Микита. 

Також у межах Меморандуму та за співпраці з обласною організацією Товариства Червоного Хреста й Угорською екуменічною службою допомоги в Україні ВПО протягом зимових місяців отримуватимуть продуктові набори та засоби гігієни.  

"Гуманітарну допомогу будуть доставляти у мінісклади кожної з територіальних громад регіону, а звідти вже видаватимуть вимушеним переселенцям.  

Така комплексна підтримка від наших міжнародних партнерів зараз особливо важлива. Цінуємо нашу співпрацю!" – прокоментував голова Закарпатської ОВА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Краянин. 02.12.2022, 20:08
Коментар очікує модерацію