Не більше 8 годин відключення на добу: Віктор Микита зустрівся з керівником "Укренерго"

Життя  1 грудня 2022 року, 15:16 25326 ВІДЕО

1 грудня очільник Закарпатської ОДА провів планову зустріч з керівником НЕК "Укренерго" Володимиром Кудрицьким. Обговорювали питання енергозабезпечення Закарпаття та стабілізацію графіків подачі електрики до споживачів у громадах.

"Розбираємося, чому дефіцит потужності в нашому регіоні перевищує середній показник у країні, який озвучує НЕК "Укренерго", – зазначив очільник області.

"Закарпаття останніми тижнями живе в межах суцільних аварійних відключень до 16 годин на добу. До нас релокувався бізнес, переїхали сотні тисяч ВПО тощо. Тож така ситуація є абсолютно неприпустимою, – додав Віктор Микита. – Без допомоги НЕК "Укренерго" не обійтися".

Читайте також:  Світла не буде у всіх районах: опубліковано графіки відключення електроенергії на 2 грудня

Також, за словами голови облдержадміністрації, є питання до ПрАТ "Закарпаттяобленерго", яке має чітко дотримуватися графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій.

"Однак зараз ні я, ні краяни не відчуваємо системності в роботі (ми з сім’єю звикли жити під гуркіт генератора, котрий довелося придбати як і тисячам закарпатцям). Будемо оптимізовувати цю роботу та допомагати колегам працювати ефективніше. Маємо досвід у кризовому менеджменті", – зазначив Микита.

Голова Закарпатської ОДА розповів, що сьоголні домовилися про перегляд коефіцієнтів та пропорцій розподілу електроенергії між регіонами, враховуючи всі чинники.

Тому наразі очікують на додаткову потужність для Закарпаття. Мета – не більше 8 годин відключення абонента на добу.

Нагадаємо, Закарпаттяобленерго терміново звернулось до споживачів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Єва 02.12.2022, 14:05
До 16 годин? Комусь пощастило, у нас в Поляні і по 20 годин вимикали.
Марія 02.12.2022, 07:48
Вчора 1грудня, в моєму районі світла не було більше 10 годин. Графіки зовсім не працюють, вимикають коли хочуть і вмикають так само. Маю надію що хоч графіки скорегують, і по ним буде відключення.
Люба 02.12.2022, 06:34
Доброго ранку. Ми усі розуміємо,що світло потрібно відключате.Но велике прохання робіт це по графіку, а не хто як захоче.Люди будуть пристосовуватися до таких відключень.