Черги замість погодинних графіків: на Закарпатті запровадили зміни, пов’язані з відключенням світла

Життя  3 грудня 2022 року, 14:44 25952

На сайті Закарпаттяобленерго з’явилась інформація про деякі зміни, пов’язані з відключенням електроенергії в краї. З сайту обленерго зник графік погодинних відключень світла. Хоча закарпатці впродовж двох тижнів і так скаржились на те, що графіку відключень в краї не дотримують, а світла більшість часу нема.

Натомість тепер на сайті Закарпаттяобленерго з’явились черги графіків погодинних відключень. Всього їх є чотири: перша, друга, третя черги та додаткова черга погодинних відключень.

У них є лише три колонки: назви населених пунтів, назви вулиць та перелік об’єктів інфраструктури, де можуть вимикати електропостачання. Окремо вказані години можливих відключень у таблиці, яку опублікувало обленерго. 

Читайте також:  Де не буде світла у суботу: графіки відключень на 3 грудня

З чим пов’язані такі зміни – в обленерго поки не пояснили. У Закарпаттяобленерго зазначили, що 3 грудня в області будуть застосовувати три черги графіків погодинних відключень і додали таблицю.

Черги графіків погодинних відключень електроенергії

Водночас в обленерго додали, що фактичні години відключення та включення можуть бути змінені у випадку недотримання доведених граничних величин споживання електричної енергії споживачами Закарпатською областю.  Інформацію про це обіцяють повідомляти на сайті Закарпаттяобленерго в реальному часі.

Черги розміщені на сайті ПрАТ "Закарпаттяобленерго" та у телеграм-каналі PMG.ua.

Щоб переглянути черги погодинних графіків відключення електроенергії, натисніть на нього у Telegram (нижче). Він відкриється в окремому вікні та у збільшеному вигляді.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0