Сьогодні відбулася нарада з представниками "Закарпаттяобленерго": що вирішили

Життя  4 грудня 2022 року, 13:33 27834

Сьогодні, 4 грудня, голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів з нараду з представниками ПрАТ «Закарпаттяобленерго». До наради також долучилися голови РВА, територіальних громад, представники Служби безпеки, нацполу.

Віктор Микита зауважив, що є деякі питання щодо роботи ПрАТ Закарпаттяобленерго через незрозумілі графіки вимкнення, адже  одні весь час перебувають без електроенергії, в той час як в інших взагалі її не виключають. Також, на його думку,  немає ініціативи та реальних пропозицій щодо виходу з кризової ситуації.

Читайте також:  Де не буде світла 4 грудня: опубліковано черги графіків відключення електроенергії на неділю

Голови громад висловили позицію, що необхідно активізувати роботу з пошуку інвесторів для створення станцій генерації альтернативних джерел енергії. Наразі це є єдиним ефективним шляхом забезпечення громади електрикою попри ракетні атаки росії.

Що вирішили на нараді

  1. Організувати взаємодію шляхом чіткої фіксації погодинного відключення самими громадами і повідомлення про перевищення часу відключення встановлених графіком. Голови РВА  мають контролювати цей процес і надавати аналітику на регіональний рівень.
  2. Буде створений канал зв’язку в фейсбуці,  де закарпатці  зможуть повідомляти про порушення з відключення світла. До нього будуть залучені національна поліція, представники  обленерго та ОВА.
  3. Також керівництву Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства було надано  вказівку заготувати запас більше 20 тис. кубів дров.

“Від сьогодні роботу ПрАТ Закарпаттяобленерго починаємо координувати у посиленому режимі та допомагаємо колегам ефективніше виконувати свої обов’язки”, - зазначив Віктор Микита.

Нагадаємо, що голова ОДА розповів про нову заборону, яку хочуть ввести на Закарпатті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Halyna 05.12.2022, 16:45
Коментар очікує модерацію
Діана 04.12.2022, 21:31
м. Тячів, спорткомплекс Арена, в той час як все місто поглинула темрява, район вулиці Вайда, де знаходяться біля 10 багато поверхових будинків, магазини, все без світла.... а ось школа і Арена з світлом, це неділя під вечір. Все б нічого, та в Арені жодної живої душі, ні змагань, ні тринувань а вона вся світиться як новорічна ялинка, здається не залишилося жодної лампочки яка там не включина (є фото)... в чому логіка... її немає, як кажуть в сімї не без урода, люди сімя мучаться, міська рада той самий урод...
Ігор 04.12.2022, 20:02
Не встигли договорити,а графіка уже не дотримуються.