"Потрібно ще кілька діб", – в Укренерго зробили заяву

Життя  6 грудня 2022 року, 15:21 6107

​​Енергосистема України поступово відновлюється після вже 8 ракетної атаки. Завдяки роботі сил протиповітряної оборони, які знищили понад 60 ракет із 70, ворог не досяг поставлених цілей – нанести енергосистемі такий же обсяг пошкоджень, який був під час атаки 23 листопада, та занурити Україну у темряву і холод.

Вчора, під час ракетної атаки, найбільше постраждали Одеська та Київська області. Через пошкодження деяких електростанцій та частини електромереж в енергосистемі країни знизилось виробництво електроенергії, і для збереження балансу в енергосистемі в усіх регіонах України було тимчасово застосовано аварійні відключення споживачів.

Читайте також:  Як працюватимуть банки в разі тривалої відсутності електроенергії

В Укренерго зазначили, що ремонтні бригади роблять все можливе, щоб подати електропостачання резервними схемами там, де це можливо. 

"На відновлення обсягів виробництва електроенергії до рівня, який був до ракетної атаки 5 грудня, потрібно ще кілька діб", – наголосили в Укренерго.

Наразі всім областям доведено ліміти споживання електроенергії. На жаль, вже є регіони, де перевищено ліміти споживання, тому застосовано режим аварійних відключень. 

"Це вимушений крок, застосований для збереження балансу в енергосистемі. Залежно від того, як буде відновлюватись виробництво електроенергії, ліміти на її споживання теж будуть змінюватись", – зазначили в Укренерго.

Нагадаємо, на Закарпатті електрики сьогодні не буде по 13-14 годин на добу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0