"У росії залишилося ракет на декілька масштабних атак", – Кирило Буданов

Життя  6 грудня 2022 року, 21:28 1084

У росіян залишилися ракети лише для декількох масштабних атак, після чого "вони вийдуть у повний нуль". Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

"Запаси високоточного озброєння рф вже підходять до завершення. Вони вже давно вийшли в критичний стан. Проте, як ми бачимо, вони вирішили йти до кінця, тобто до нуля. Що в принципі дуже погано для самої російської федерації", – зазначив Буданов.

На скільки масованих атак здатна росія

За інформацією очільника ГУР, виробництво нових ракет у росії є, але воно мізерне і обмежене в порівнянні з тією величезною кількістю ракет, яка їм необхідна.

Читайте також:  Мельник повідомив, що саме може найкраще захистити Україну від ракетних атак

"Реально в них залишилося ще на кілька масштабних атак, і вони вийдуть в повний нуль. Чи готові вони вийти в повний нуль – ми бачимо, вони впевнено до цього йдуть. Виробництво нових досить обмежене і виробляється тільки кілька типів високоточного ракетного озброєння", – каже керівник Головного управління розвідки.

Чи є у рф китайські та іранські ракети

Кирило Буданов повідомив, що поки що Іран не поставив росії жодної балістичної ракети. "З Китаєм теж саме. Нічого серйозного, крім пральних машинок великої кількості і телевізорів, не буде доставлено", – підсумував він.

Нагадаємо, українців закликали "не жити очікуванням ракетних ударів".

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0