Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Відомо, хто зараз очолив Закарпатську митницю

Відомо, хто зараз очолив Закарпатську митницю

Державна митна служба України вживає всіх заходів, щоб зменшити черги на кордонах та забезпечити безперебійну роботу митних постів у разі відключення електроенергії. На цьому наголосив перший заступник голови Держмитслужби Олександр Щуцький.

ВІДЕО ДНЯ

За його словами, ситуація на кордонах у межах Закарпатської області сьогодні розглядається не так, як раніше, – зараз вона має велике політичне та економічне значення. Тож під час брифінгу Олександр Щуцький представив громадськості в. о. начальника Закарпатської митниці Олександра Семиргу.

«Завдання чіткі, прості і зрозумілі всім – виконання головних функцій митниці щодо наповнення бюджету, боротьби з контрабандою. Водночас і забезпечення ключового завдання, яке також стоїть перед митною службою, – це сервісна функція, сприяння бізнесу, максимальна відкритість до людей», – зазначив Олександр Семирга.

Реклама

Також на брифінгу розповіли про спрощену процедуру імпорту генераторів та іншого енергетичного обладнання. За час пільгового розмитнення Закарпатська митниця оформила близько 6,8 тис. генераторів, а загальна сума звільнення від сплати митних платежів становить понад 50 млн грн.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно