Відомо, хто зараз очолив Закарпатську митницю

Життя  8 грудня 2022 року, 11:10 1902

Державна митна служба України вживає всіх заходів, щоб зменшити черги на кордонах та забезпечити безперебійну роботу митних постів у разі відключення електроенергії. На цьому наголосив перший заступник голови Держмитслужби Олександр Щуцький.

За його словами, ситуація на кордонах у межах Закарпатської області сьогодні розглядається не так, як раніше, – зараз вона має велике політичне та економічне значення. Тож під час брифінгу Олександр Щуцький представив громадськості в. о. начальника Закарпатської митниці Олександра Семиргу.

«Завдання чіткі, прості і зрозумілі всім – виконання головних функцій митниці щодо наповнення бюджету, боротьби з контрабандою. Водночас і забезпечення ключового завдання, яке також стоїть перед митною службою, – це сервісна функція, сприяння бізнесу, максимальна відкритість до людей», – зазначив Олександр Семирга.

Також на брифінгу розповіли про спрощену процедуру імпорту генераторів та іншого енергетичного обладнання. За час пільгового розмитнення Закарпатська митниця оформила близько 6,8 тис. генераторів, а загальна сума звільнення від сплати митних платежів становить понад 50 млн грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0