В обленерго пояснили, як формують графіки відключень електроенергії

Життя  14 грудня 2022 року, 08:58 12723 ВІДЕО

Генеральний директор Закарпаттяобленерго Олександр Білак розповів, як формують графіки відключень електроенергії. За його словами, їх розробляють за чергами на певну потужність.

"Ввечері диспетчери НЕК "Укренерго" доводять до кожної області, враховуючи стан генерації та ремонтні схеми в усій Україні, доводять до кожної області, до кожного певну величину. Це з 22-ї до 1 години ночі розробляються графіки, які оприлюднюємо в нас на сайті", – розповів Олександр Білак.

Читайте також:  Закарпаттяобленерго звернулось до споживачів

"У разі, якщо нема якихось втручань в мережу, нема аварійних відключень в системоутворювальній мережі, то цих графіків ми стараємося максимально дотримуватися. Це в разі, якщо нема корегування лімітів впродовж доби. Якщо проводяться коригування лімітів в сторону збільшення – це добре, а в сторону зменшення – то в реальному часі за 30 хвилин ми оновлюємо графіки увімкнень/вимкнень на нашій території", – пояснив гендиректор Закарпаттяобленерго.

Відключення світла проводять двома способами. "Дистанційно відключаються від різних схем живлення від 60% до 80% – це дистанційно. Інша частина – це виїзди оперативно-виїзних бригад на місця. Перевантаження після включення призводять до повторного відключення, тому затримки бувають у зв’язку з виїздом бригад на місце", – пояснив Олександр Білак.

Докладніше про те, як формують графіки відключення світла дивіться у сюжеті "Суспільного Ужгород".

Нагадаємо, 14 грудня закарпатці сидітимуть без світла мінімум 14 годин. Опубліковано графік відключень електроенергії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 5
Ірина 15.12.2022, 07:42
Постійно немає світла в Міжгір'ї по вулиці Толстого ,коли подзвонила на гарячу лінію сказала жінка що дві години світло буде 5 годин не буде , до я маю сама робити з двома маленькими дітьми 1 рік і 2 роки
Ужгород 15.12.2022, 05:57
Та це взагалі безпорядок. У когось тижнями світла не виключають, що раніше виключали.
Наталія 14.12.2022, 14:51
Графіки не співпадають взагалі,навіщо їх публікувати ,як працювати, платити налоги ,чи пан Білак заплатить? Так у нас війна,але треба працювати, підтримувати економіку! Наведіть порядок в своєму царстві шановний Білак!!!!!!!У народа вривається терпець!
Вікторія 14.12.2022, 10:15
Невже не можна публікувати графіки хоча б до 22 год, щоб люди могли наперед спланувати собі день. А не пізно вночі, коли всі сплять. Прокидаєшся, а по факту світла вже нема. І лиш тоді бачиш графік
Мукачево 14.12.2022, 09:14
Та шоб ти здох білак!!!! Чого в мукачеві 1 черга найбільше відключається. Світла ні ввечері ні ранком нема!!! Понабирали алкашню на роботу та рубильник дали гратися!!!! СволочіGRf46T