У штабі Сухопутних військ розповіли, кого мобілізують до ЗСУ в першу чергу

Життя  19 грудня 2022 року, 13:49 10447

Попри те, що наразі, за словами Залужного, у ЗСУ вистачає людей, воєнний стан та загальну мобілізацію ніхто не відміняв – першочергово призивають тих, хто вже мав досвід участі у бойових діях, а також звертають увагу на спеціальності, які необхідні у той чи інший момент.

Про це розповів на брифінгу начальника управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

Зокрема йдеться про військових з АТО чи ООС. Також мобілізації підлягають і ті, хто не проходив військову службу, але з обов’язковим навчанням мінімум на місяць.

Читайте також:  Чи буде додаткова мобілізація в Україні наступного року: перші подробиці

"Призиваємо в першу чергу тих, хто вже має досвід проходження військової служби, а краще ще досвід участі в АТО або ООС. Також призов йде і громадян, які не проходили військову службу, але ця категорія громадян в обов’язковому порядку направляється на навчання, мінімальний термін – 1 місяць, а далі в залежності від складності спеціальності, цей термін може бути набагато більшим", – розповів він.

Він також наголосив, що наразі практично всі спеціальності потрібні для комплектування ЗСУ та інших формувань.

"Звичайно, що у відсотковому співвідношенні більше ми призиваємо загальновійськові спеціальності – стрільців, танкістів, але не можна сказати, що нам не потрібні такі спеціальності, як зв’язківці, шифрувальники тощо. Потреба є у абсолютно всіх спеціальностях, але деяких ми призиваємо більше, деяких менше", – резюмував Горбач.

Джерело: Апостроф
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Козак 19.12.2022, 18:36
Коментар очікує модерацію