За тиждень на Закарпатті затримано 18 чоловіків, які намагались нелегально перетнути кордон

Життя  20 грудня 2022 року, 12:34 491

Минулого тижня військовослужбовці Мукачівського прикордонного загону затримали 18 громадян України чоловічої статі, які намагались перетнути кордон поза пунктами пропуску.

Усі затримані належать до категорії військовозобов’язаних чоловіків, яким на період дії правового режиму воєнного стану заборонено виїжджати з України, – зазначає Західне регіональне управління Держприкордонслужби України у соцмережі Фейсбук.

Читайте також:  На кордоні за Словаччиною затримали 5 українців

Трьох із чоловіків, які шукали шпарину на українсько-угорській ділянці кордону, затримали військовослужбовці відділу "Вилок" у ході реалізації інформації, отриманої від офіцерів оперативно-розшукового відділу. Решта чоловіків намагались обійти прикордонні наряди на українсько-румунській ділянці кордону.

У ході проведення фільтраційних заходів із затриманими, оперативники загону встановили декілька осіб причетних до організації незаконного переміщення військовозобов’язаних чоловіків через кордон. За даними випадками у встановленому законодавством порядку було проінформовано компетентні правоохоронні органи.

Наразі тривають заходи із викриття злочинних схем переправлення до країн ЄС громадян України призовного віку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0