Скільки годин не буде світла 22 грудня: опубліковано новий графік відключень

Життя  21 грудня 2022 року, 22:08 47866

Закарпаттяобленерго на своєму офіційному сайті оприлюднило графік відключення світла на четвер, 22 грудня. Електроенергію у четвер відключатимуть у всіх чотирьох чергах.

Проте найдовше світла не буде у другій і третій чергах. Загалом, згідно з графіком, опублікованим обленерго, у цих чергах електроенергії не буде 16 годин. В інших двох – 15 годин.

Читайте також:  У разі виникнення непередбачуваних ситуацій: обленерго звернулось до споживачів

Водночас у Закарпаттяобленерго зазначають, що фактичні години відключення та включення можуть бути змінені у разі недотримання доведених граничних величин споживання електричної енергії споживачами області.

Скільки годин не буде світла 22 грудня: опубліковано новий графік відключень

Позначення кольорів: білий колір – наявне електропостачання; жовтий, зелений, помаранчевий, синій кольори – відсутнє електропостачання.

Нижче можна переглянути безпосередньо черги відключення електроенергії.

Нагадаємо, Укренерго повідомило про ситуацію зі світлом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Мукачево 22.12.2022, 08:34
Ви іроди кончені чому у когось світло світить постояно і не виключають а всі без світла де тут справедливість вул ПРЯШІВСЬКА НЕ ВИМИКАЮТЬ ВУЛ ВЕЛИКОГІРНА НЕ ВИМИКАЮТЬ ВУЛ МИРУ (біржа)НЕ ВИМИКАЮТЬ ВУЛ ЯРОСЛАВА МУДРОГО НЕ ВИМИКАЮТЬ і так далі , там що критична інфраструктура , чому всі мерзнуть і без світла а у когось постоянно світло і вони в теплі що за хр*н су*и....
Марія 22.12.2022, 07:22
Та вже повністю зафарбувати помаранчеву лінію і не давати людям світло взагалі...... Інші лінії даєте більше світла ніж є по графіку, а помаранчеву щей не завжди дотримуєтесь, скоріше вимикаєте, та вже взагалі не вмикайте, навіщо людям світло.....