Закарпатський військовий став одним з героїв фільму, який покажуть у США

Життя  28 грудня 2022 року, 08:23 2122

У Сполучених Штатах презентували фільм "Who if not us" – документальну стрічку про українських гравців американського футболу, які зараз захищають Україну.

Це історії родин гравця Андрія Зарецького (Сapitals, Київ), Романа Богуславського ("Ужгородські лісоруби"), який у цій війні втратив брата, та президента Української Ліги Американського Футбола Юрія Гундіча, який пройшов бойові дії на сході України.

Читайте також:  Боєць 128-ої бригади став світовим рекордсменом по ліквідації ворожої техніки з "Джавеліна"

"Фільм важливий, бо вперше про український американський футбол розповідає найбагатша спортивна Ліга світу – NFL! Це як визнання нас і наших зусиль по розвитку цього спорту, останніх десятиліть, і наших хлопців, які захищають зараз Україну. Фільм дуже емоційний, адже NFL зробила все, щоб показати правду про війну в Україні. І намагались акцентувати увагу, яку ціну кожен день платять наші хлопці задля перемоги на війні!" – пояснюють Радіо Свобода в Українській лізі американського футболу (УЛАФ).

Також фільм нагадує про українців-амфутівців, які загинули в цій війні.

Прем’єра "Who if not us" відбулася на офіційному каналі Національної футбольної ліги (НФЛ) у Різдво після матчу Steelers-Riders. За словами творців NFL 360, фільм також покажуть після матчів НФЛ ще 27 та 31 грудня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0