У Рахівському районі за два дні нового року вже зафіксовано 4 пожежі

Життя  2 січня 2023 року, 11:39 627

Головне управління ДСНС України у Закарпатській області оприлюднило інформацію стосовно пожеж, які мали місце за 1 січня та в ніч на 2 число.

Загалом було зафіксовано 4 випадки загорання, всі вони – на Рахівщині.

1 січня 2023 року о 02:28 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Рахівський район, Великобичківська тергромада, с. Водиця, вул. Калинська. Пожежею пошкоджено 0,5 кв. м дивана. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державного пожежно-рятувального поста смт В. Бичків та місцевої пожежної команди с. В. Водяне.

Читайте також:  В Ужгороді спалахнула квартира поки вдома нікого не було

Трохи згодом, о 04:22, надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Рахівський район, Великобичківська тергромада, с. Косівська Поляна, вул. Центральна. Вогнем знищено крівлю та перекриття на площі 49 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державного пожежно-рятувального поста смт В. Бичків та місцевої пожежної команди с. Кобилецька Поляна.

1 січня о 15:26 надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді за адресою: Рахівський район, Великобичківська тергромада, с. В. Водяне, вул. Б. Хмельницького. Пожежею пошкоджено надвірну споруду на площі 6 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державного пожежно-рятувального поста смт В. Бичків та місцевої пожежної команди с. В. Водяне.

Вже сьогодні вночі, о 02:14, надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Рахівський район, Ясінянська тергромада, с. Чорна Тиса, вул. І. Франка. Вогнем знищено крівлю та перекриття на площі 35 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державного пожежно-рятувального поста смт Ясіня та 2-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рахів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0