Закарпатська обласна прокуратура отримала нового керівника: ім’я та фото

Життя  5 січня 2023 року, 08:42 1643

Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив колективу Закарпатської обласної прокуратури нового керівника – Анатолія Ковальчука. До цього він очолював один із відділів Офісу Генерального прокурора.

Як зазначає пресслужба Закарпатської обласної прокуратури, Ігор Мустеца висловив впевненість у подальшій успішній роботі новопризначеного керівника.

Читайте також:  Можливо вже у лютому 2023 року: для українців оприлюднили попередження

За словами Анатолія Ковальчука, пріоритетними напрямами у діяльності на посаді керівника обласної прокуратури для нього є боротьба зі злочинами проти основ національної безпеки, проявами колабораціонізму, із правопорушеннями у земельній, бюджетній та екологічній сферах, а також із явищами корупції, контрабанди тощо.

Довідково: Анатолій Ковальчук працює в органах прокуратури понад 20 років. Обіймав посади, зокрема й керівні, в органах прокуратури Полтавської, Рівненської, Вінницької та Чернівецької областей. До призначення керівником обласної прокуратури був начальником другого відділу управління організації процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення в обласних прокуратурах Департаменту нагляду за додержанням законів НПУ та органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Офісу Генерального прокурора.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0