До 27 січня: на Закарпатті жителі двох сіл залишились без газу

Життя  24 січня 2023 року, 16:06 13872

У вівторок, 24 січня, фахівці АТ "Закарпатгаз" терміново припинили газопостачання для споживачів газу у селах Велика Бийгань та Мала Бийгань, що на Берегівщині. Усього без газу — 721 приватний будинок та 3 об’єкти непобутового сектора.

Ремонтні роботи є не плановими, а екстреними: виявлено витік газу, що є небезпекою для споживачів.

Оскільки газопровід є підземним, до виконання робіт залучають більшу ніж зазвичай кількість працівників, а також спеціальну техніку. Роботи з ліквідації аварійної ситуації завершать у найкоротші терміни, однак потрібен час на проведення низки супутніх робіт.

Читайте також:  Споживачі отримають нові платіжки за доставку газу в січні

Зокрема, потрібен час на те, щоб перекрити крани на газопроводах-вводах до кожної хати, потім, провівши ремонтні роботи, наповнити систему та перевірити її на герметичність. Після — обійти кожне домоволодіння, перевірити відповідність системи газопостачання проектній та виконавчо-технічній документації, наявність та працездатність засобів безпеки, наявні газоспоживаючі прилади, наявність тяги у димовентиляційних каналах та їх стан, перевірити систему газопостачання на відсутність витоків газу, а також провести інструктаж з безпечного використання газу в побуті. Лише після цього відкрити крани і відновити газопостачання.

В Закарпатгазі наголосили, що газопостачання споживачам будуть відновлювати поступово та послідовно. Завершити всі роботи планують у п’ятницю, 27 січня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0