Михайло Подоляк описав майбутній сценарій для росії після поразки у війні

Життя  25 січня 2023 року, 19:31 1742

Найближчим часом росія може почати певні наступальні дії, які обернуться для неї великою кількістю втрат, сил й засобів. Процес розпаду для кремля розпочнеться після двох-чотирьох серйозних поразок у війні.

Про це повідомляє у своєму Telegram-каналі радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Читайте також:  Подоляк пояснив, чому Україна відмовляється "зупинити війну"

Повідомляєься, що після серйозних поразок на фронті в росії розпочнеться процес розпаду й остаточної деморалізації. Росіяни продовжать втікати, а їх країна отримуватиме все більше мертвих тіл. У міста масово виходитимуть на протести поранені військові та ампутанти.

"Територією росії ширитиметься протест не політичного, а соціального характеру - через втрачених на війні близьких. У цей час в оточенні путіна розгоряться суттєві внутрішні міжусобиці. Почнеться класичний російський пошук винних. Силові вертикалі ослабнуть і почнуть швидко занепадати", - пише Подоляк.

Україна, зі свого боку, продовжить звільняти свої території, а тим часом етнічні суб’єкти росії матимуть шанс стати самостійними.

"Ядерна зброя так чи інакше контролюватиметься, зокрема й залишками російського генералітету. Тому немає великих ризиків, що вона з’явиться на чорному ринку чи буде принаймні якийсь час неконтрольованою", - додає радник голови Офісу президента.

Росія розпочне з Україною реальні переговори щодо своєї відповідальності за злочини й компенсації за вбивства та руйнування.

Дата описаного сценарію залежить від поставок до України озброєння. Київ передав НАТО конкретні цифри й найменування. Сьогодні ж війна є обґрунтованою математичною моделлю.

Нагадаємо, що Німеччина передасть Україні танки Leopard 2. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0