Командування ЗСУ роз’яснило, як тепер проходить мобілізації в Україні

Життя  26 січня 2023 року, 07:09 9133

У Збройних Силах України відповіли на всі запитання щодо процесу мобілізації в країні. Про це повідомив начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

За його словами, мобілізація в Україні розпочалася 24 лютого і триває постійно, а жодних хвиль призову немає. Він зазначив, що у більшості випадків громадян викликають до територіальних центрів комплектування (військкомати) для уточнення військово-облікових даних.

Читайте також:  Президент підписав закон про посилення відповідальності військовослужбовців

Горбач заявив, що рішення про мобілізацію кожного громадянина ухвалюється після висновку медичної комісії про придатність до військової служби.

Військовий наголосив, що особовий склад, який не проходив службу, призивається до навчальних центрів, де проходить навчання за певними спеціальностями – після цього військовослужбовців спрямовують до військових частин на конкретні посади.

Одразу до бойових частин можуть спрямовувати громадян, яких мобілізували з досвідом військової служби та невеликою перервою у її проходженні.

"Нам сьогодні потрібні фахівці як на нові зразки озброєння, так і для поповнення втрат. Насамперед мобілізують особовий склад за певними обліково-військовими спеціальностями. Сьогоднішній етап є вирішальним для нас і наших дітей. Захистити нашу державу від агресора – обов’язок кожного", – резюмував він.

Джерело: Ліга.нет
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0