В Україні ухвалили нове рішення про виїзд за кордон під час війни

Життя  27 січня 2023 року, 21:05 7090

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 27 січня зробив нову заяву про виїзд за кордон під час воєнного стану. Політик розповів, що Уряд схвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин.

За його словами, народні депутати, урядовці, представники місцевої влади, прокурори, судді та багато інших посадовців можуть перетинати державний кордон на підставі службового відрядження. 

"Виїхати за кордон для переговорів, для лікування, для догляду за неповнолітніми дітьми — можна. Кататися на відпочинок — ні", – наголосив Денис Шмигаль.

Читайте також:  Уряд змінив правила виїзду за кордон для частини українців

Прем’єр додав, що, на жаль, є ті, хто навіть під час війни не зрозумів цих базових речей. "Тому було рішення РНБО, був відповідний указ Президента України і тепер є відповідна постанова Кабінету Міністрів", – підсумував Шмигаль.

Зазначимо, що таке рішення прийняли після скандалу, який розгорівся навколо народного депутата Миколи Тищенка.  Нагадаємо, він поїхав до Таїланду під час війни і через це його виключили з партії "Слуга народу".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0