ГО "Закарпатське Вільне Медіа" розповідатиме про переселенців, які опинились на Закарпатті

Життя  3 лютого 2023 року, 11:27 451

Війна, яку підступно розпочала росія 24 лютого 2022 року, вплинула чи не на кожного українця. Чимала частина громадян України була змушена покинути свої домівки і виїхати у більш безпечні місця.

І попри те, що проблема внутрішньопереміщених осіб не є новою для України, з подібними масштабами переселення країна та люди зіштовхнулися вперше.

Значна кількість вимушених переселенців знайшла прихисток у західних регіонах нашої країни, зокрема, на Закарпатті. Найзахідніша область України прийняля чимало ВПО. І частина з них знайшла в собі сили і навіть створила нові робочі місця, тим самим підтримуючи економіку держави.

Завдання журналістів через публікації та відеосюжети показати, що навіть у скруті українці зі статусом ВПО не здаються, не опускають руки. А також продемонструвати людям, які опинились у складних життєвих ситуаціях, що про них турбуються і їх підтримують.

Тому громадська організація "Закарпатське Вільне Медіа" у межах програми "Стійкість", яка впроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу реалізовує проєкт "Висвітлення соціальної інтеграції ВПО та релокованого бізнесу в Закарпатській області та підвищення цифрової безпеки медіа".

На сторінках інтернет-видання "PMG.ua", засновником та видавцем якого є ГО "Закарпатське Вільне Медіа", розповідатимуть та показуватимуть історії про успішний досвід внутрішніх переселенців, які попри труднощі залишились в Україні, змогли віднайти себе в іншому регіоні, релокували свій бізнес чи організували допомогу для таких же людей, як вони самі. Такі історії варті уваги, адже вони надихають, вселяють віру та надію в тих, хто через війну зараз переживає нелегкі часи.

"Ми намагатимемось показати людей, які зітнулися з важкими життєвими обставинами, у зовсім іншому світлі. Донести до читатів те, як ВПО працюють, розвиваються, підтримують економіку і тим самим допомагають державі. Вважаємо, що ця тема під час війни надзвичайно важлива і потребує висвітлення. Ми, українці, як ніколи, маємо бути єдині і згуртуватися", – розповів голова громадської організації "Закарпатське Вільне Медіа" Іван Гарагонич.

Тематика майбутніх публікацій підібрана таким чином, аби максимально розлого й цікаво охопити усі сфери, тим самим викликати інтерес якомога більшої кількості читачів та розширити їх географію.

Вже незабаром стартує конкурс для відбору учасників серед журналістів, які є внутрішньопереміщеними особами. Вони на гонорарній основі розповідатимуть як про життя переселенців у Закарпатті. Тому слідкуйте за новинами на "PMG.ua".

ГО Закарпатське Вільне Медіа розповідатиме про переселенців, які опинились на Закарпатті

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0