ГО "Закарпатське Вільне Медіа" оголошує конкурсний відбір журналістів

Життя  6 лютого 2023 року, 08:20 2079

Проєкт "Висвітлення соціальної інтеграції ВПО та релокованого бізнесу в Закарпатській області та підвищення цифрової безпеки медіа" реалізується ГО "Закарпатське Вільне Медіа" в межах програми "Стійкість", яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.

Одним із завдань проєкту є залучення журналістів із числа внутрішньопереміщених осіб до підготовки циклу публікацій. Тому ГО "Закарпатське Вільне Медіа" оголошує конкурсний відбір журналістів з числа ВПО.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. При цьому враховуватиметься попередній професійний досвід аплікантів, тривалість роботи в професії та наявність необхідних навичок для підготовки інформаційних матеріалів.

Для участі у відборі запрошуються журналісти телекомпаній, радіостанцій, друкованих та інтернет-видань, блогери, власні кореспонденти національних, регіональних або місцевих ЗМІ. Відбір буде проводити компетентна команда інтернет-видання.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ (на основі резюме та подальшої співбесіди):

 • основним критерієм є досвід роботи у ЗМІ,
 • якість подачі матеріалів, точність наданої інформації (на основі аналізу попередніх статей медійника/медійниці);
 • користь для суспільства з точки зору громадського впливу;
 • логічний аналіз поданих матеріалів;
 • чіткість у складних темах;
 • додаткова перевага надаватиметься журналістам, які мають відкритий ФОП;
 • стиль написання, який повинен продемонструвати зразкову техніку розповіді, що розвиває тему через героя / людей / спільноту.

Журналісти, які будуть відібрані для участі, пройдуть двотижневе стажування на базі редакції інтернет-видання "PMG.ua". Познайомляться з колективом, принципами роботи ЗМІ, навчаться користуватися програмами, необхідними для роботи в інтернет-виданні.

Що отримають журналісти, які пройдуть стажування на базі редакції PMG.ua:

 • Можливість навчання у професіоналів своєї галузі.
 • Динамічне робоче середовище у медіагрупі, що розвивається з кожним днем.
 • Доступ до нових технологій, які інтернет-видання PMG.ua розвивало та примножувало впродовж довгих років роботи.
 • Перспективу подальшого працевлаштування та хороші рекомендації.
 • Майданчик, де цінують і поважають ідеї кожного.

Для кращого розуміння специфіки медіа, до стажування та реалізації проєкту буде долучений експерт із медіарозвитку та ментор.

Підготовка матеріалів буде здійснюватись на гонорарній основі. Опісля проєкту (через 4 місяці) можливе працевлаштування в інтернет-виданні PMG.ua.

Резюме для конкурсного відбору надсилайте з 6 по 13 лютого 2023 року на електронну скриньку ГО "Закарпатське Вільне Медіа" – [email protected]

Детальніше з вакансією можна ознайомитися за цим посиланням.

ГО Закарпатське Вільне Медіа розповідатиме про переселенців, які опинились на Закарпатті

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0