В області створять ще один дитячий будинок сімейного типу

Життя  3 лютого 2023 року, 14:00 476 ФОТОФАКТ

Родина із 10 дітьми з Берегівського району готова взяти на виховання дітей-сиріт, однак для цього вона потребує просторий та зручний будинок. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Петро Добромільський під час зустрічі з представниками міжнародного фонду AIDOCEAN (м. Тулон).

Своєю чергою закордонні партнери запропонували допомогти сім’ї з придбанням та облаштуванням житла. Закарпатська ОВА забезпечить координацію між сторонами і сприятиме реалізації проєкту.

Тому на Закарпатті за сприяння французьких благодійників створять ще один дитячий будинок сімейного типу.

Читайте також:  У Мукачеві покинули двох немовлят

"Небайдужі краяни попри війну готові приймати дітей у родини, ділитися своїм теплом і турботою. Намагаємося максимально підтримати такі ініціативи, надаючи батькам комплексну допомогу: організовуємо навчання та супроводжуємо на всіх етапах створення й функціонування ДБСТ", – підкреслив Петро Добромільський.

За його словами, міжнародний фонд AIDOCEAN від початку повномасштабного вторгнення допомагає жителям Закарпаття і вимушеним переселенцям харчовими наборами, засобами гігієни, медикаментами тощо. Зокрема, днями партнери передали 10 потужних генераторів у соціальні заклади однієї з громад Берегівщини.

Нагадаємо, малеча із дитбудинку Луганської області проживатиме в Ракошині.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0