Школярка намагалась покінчити з життям: що сталося в Мукачівській громаді

Життя  7 лютого 2023 року, 09:30 17985
Школярка намагалась покінчити з життям: що сталося в Мукачівській громадіФОТО: Ілюстративне

У грудні 2022 року в одній із шкіл, що належить до Мукачівської громади трапився випадок, який наразі активно обговорюють у соціальних мережах. Йдеться про те, що, мовляв, у Новодавидківській школі здійснювали булінг щодо учениці 9 класу.

За словами Віри Федів, яка висвітлила цю ситуацію в Фейсбуці, булінг був не лише з боку однолітків дівчинки.

"15-літня дівчинка, учениця 9-го класу Новодавидківської ЗОШ, над якою систематично здійснювався булінг не лише з боку деяких однокласників та старшокласників, а й з боку вчителів, зробила спробу покінчити з життям, вистрибнувши з високої будівлі в Мукачеві. На щастя, дівчинка вижила, хоча мала серйозні переломи та забої", – написала Віра Федів.

Школярка із села Нове Давидково намагалась покінчити з життям

Читайте також:  На Закарпатті з вікна військкомату вистрибнув хлопець

В Управлінні освіти, культури, молоді та спорту ввечері 6 лютого прокоментували цю ситуацію і опублікували пояснення.

"Хочемо зазначити, що Управління освіти, культури, молоді та спорту разом зі Службою у справах дітей Мукачівської міської ради ініціювало створення робочої комісії, яка має завдання вивчити цю ситуацію та тримати її на контролі", – йдеться в повідомленні.

Комісія поїхала до дівчинки та у школу. "Членам комісії вдалось поспілкуватись зі всіма причетними, наразі готують висновки та пропозиції щодо вирішення та запобігання даної проблеми. Насиллю та булінгу немає місця в нашій країні, а тим паче у закладах освіти, де виховується та навчається молоде покоління", – зазначили в Управлінні освіти, культури, молоді та спорту.

В мережі повідомляють про булінг у школі в селі Нове Давидково

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0