Результати конкурсного відбору журналістів для ГО "Закарпатське Вільне Медіа"

Життя  14 лютого 2023 року, 14:45 572

На початку минулого тижня громадська організація "Закарпатське Вільне Медіа", в рамках реалізації проєкту "Висвітлення соціальної інтеграції ВПО та релокованого бізнесу в Закарпатській області та підвищення цифрової безпеки медіа", оголосила конкурс з відбору двох журналістів з числа внутрішньо переміщених осіб.

Відповідне оголошення було розміщене на сторінці ГО в соціальній мережі Фейсбук, а також на сторінках інтернет-виданні "PMG.ua".

За період з 6 по 10 лютого на електронну адресу громадської організації надійшло сім резюме від кандидатів.

При розгляді кожного резюме враховувались такі основні критерії, як попередній досвід у сфері журналістики; досвід роботи з відео, навики з начитування сюжетів, робота в кадрі; користь для суспільства з точки зори громадського впливу; статус ВПО.

Розглянувши детально всі резюме, ознайомившись із біографіями кандидатів та врахувавши їх попередній досвід, конкурсна комісія в складі членів ГО виокремила два резюме, які підпадають під усі вищеперераховані критерії відбору.

Враховуючи вищезазначену інформацію, конкурсна комісія затвердила кандидатури Ліни Миронової, журналістки з Харкова, яка тимчасово проживає в Мукачеві та Єлизавети Голобородько, журналістки з Херсону, яка тимчасово, у зв’язку з військовою агресією рф, проживає на Західній Україні.  

Інтернет-видання "PMG.ua" невдовзі детальніше розповість про роботу своїх колег та їх участь в проєкті ГО.

Проєкт "Висвітлення соціальної інтеграції ВПО та релокованого бізнесу в Закарпатській області та підвищення цифрової безпеки медіа" реалізується ГО "Закарпатське Вільне Медіа" в межах програми "Стійкість", яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.

Результати конкурсного відбору журналістів

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0