Графіки не задіяні, а світла нема: в обленерго пояснили, чому так відбувається

Життя  14 лютого 2023 року, 12:50 13765

У вівторок, 14 лютого, на Закарпатті не застосовують стабілізаційні відключення електроенергії, тобто, згідно з графіком, опублікованим напередодні Закарпаттяобленерго, світло не відключатимуть у всіх чотирьох чергах.

Проте в деяких населених пунктах частково електропостачає немає. В обленерго пояснили, чому так відбувається, якщо графіки не задіяні, а світла нема.

Справа в тому, що є декілька причин відсутності світла. По-перше, йдеться про спрацювання автоматики у вашому лічильнику (в будинку чи квартирі), тож перш за все перевірте, чи все гаразд у вашому помешканні.

Читайте також:  Майже немає: українцям повідомили приємну новину про відключення електроенергії

По-друге, ще одна причина – це планові перерви через виконання планових робіт із технічного обслуговування електромереж, спрямованих на підвищення надійності електропостачання та покращення якості обслуговування споживачів.

По-третє, електроенергії може не бути через аварійні перерви, які викликані несприятливими погодними умовами та непередбачуваними обставинами, в тому числі діями сторонніх осіб.

В Закарпаттяобленерго зазначили, що уточнити інформацію можна через кол-центр 0800501620 або в чат-ботах обленерго у Телеграмі та Вайбері.

"При зверненні через чат-бот вкажіть адресу та час відсутності світла, а також електронну адресу", – наголосили споживачам в обленерго.

Нагадаємо, міністра енергетики України повідомив, що будуть зміни у тривалості відключень світла.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Леся 14.02.2023, 13:49
Чому відключили світло без попередження? У людей котли на дровах і багато хто битову техніку включив. Взагалі совісті не маєте