У Закарпатті виявили двох мігрантів-порушників з росії

Життя  21 лютого 2023 року, 08:06 615

Працівники Тячівського відділу міграційної служби Закарпаття під час моніторингу обліків іноземців, які зареєстровані на території району, встановили незаконне проживання громадянки рф. У іноземки закінчився термін посвідки на тимчасове проживання, щодо оформлення нових дозвільних документів вона не звернулася й ухилялася від вчасного виїзду з території України.

За вчинені порушення на мігрантку накладено штраф 5100 грн та прийнято рішення про примусове повернення до країни походження, – зазначає пресслужба Міграційної служби Закарпатської області.

Читайте також:  Вночі групу нелегалів затримали на кордоні із Словаччиною: що сталося

5100 гривень штрафу доведеться сплатити й громадянину рф за проживання за недійсними документами на Виноградівщині. Чоловік з 2006 року був документований посвідкою на постійне проживання у зв’язку зі шлюбом з громадянкою України. Після того, як чоловіку виповнилося 45 років, він мав звернутися до міграційної служби щодо обміну дозвільного документа. Але не зробив цього.

У Закарпатті виявили двох мігрантів-порушників з росії

За допущені порушення працівники Виноградівського відділу ГУ ДМС краю склали на мігранта протокол про адміністративне порушення.

З початку цього року міграційниками Закарпаття примусово видворено за рішенням суду 2 громадян рф та прийнято 19 рішень про примусове повернення незаконних мігрантів до країн походження.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0