Психологічна і соціальна підтримка на Закарпатті: куди звертатись переселенцям

Життя  23 лютого 2023 року, 14:04 648

Війна вплинула на життя чи не кожного українця. Після повномасштабного вторгнення плани, мрії та й просто повсякденне життя багатьох громадян України назавжди змінилися.

Тікаючи від війни у більш безпечні регіони, внутрішні переселенці часто зіштовхуються із проблемами. Як матеріальними, так і моральними. ВПО нерідко потребують підтримки та допомоги, тому в Закарпатській області вирішили масштабувати програму психологічної та соціальної підтримки.

Внутрішньо переміщеним особам на Закарпатті надаватимуть безоплатні консультації різних спеціалістів. Зокрема, йдеться про соціальні послуги з інформування, консультації психологів, допомогу з оформленням документів у сферах фінансової грамотності, працевлаштування, охорони здоров’я, освіти.

Також йдеться і про часткове забезпечення матеріальних і нематеріальних потреб громадян.

Програму допомоги розробила та реалізовує організація "Людина в біді Словацька Республіка" за координації та підтримки Закарпатської ОВА.

Звертатися по допомогу ВПО можуть у різних районах області з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00 за номерами:

  • Ужгородський район: +38 050 533 71 30;
  • Мукачівський район: +38 099 504 46 11;
  • Берегівський район: +38 050 533 71 40;
  • Хустський район: +38 095 504 46 12;
  • Рахівський район: +38 097 590 56 63;
  • Тячівський район: +38 068 098 35 35.

Зателефонувавши за цими номерами, ВПО зможуть отримати потрібну інформацію та підтримку.

Проєкт "Висвітлення соціальної інтеграції ВПО та релокованого бізнесу в Закарпатській області та підвищення цифрової безпеки медіа" реалізується ГО "Закарпатське Вільне Медіа" в межах програми "Стійкість", яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.

Думки, викладені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю ГО "Закарпатське Вільне Медіа", і не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.

Психологічна і соціальна підтримка на Закарпатті: куди звертатись переселенцям

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0