Кого не мобілізують: стало відомо, якій професії дали бронь

Життя  6 березня 2023 року, 08:41 12238

Усі банківські інкасатори мають право на бронь від мобілізації.

Такі висновки випливають із додатка №56 до розпорядження Кабінету міністрів від 18.03.2015 №493-р "Перелік посад та професій військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню в період мобілізації та воєнний час та працюють у банківській системі України", а також з циркуляру Національного банку України 56-0007/10/ДСК від 12 січня 2023 року.

Читайте також:  Нова форма повісток та особливості мобілізації на Закарпатті: що змінилось

Так, згідно з нормативною базою, інкасатори становлять окрему категорію банківських службовців. Хоча вони не входять у ланку, що управляє, на них поширюється повна бронь від мобілізації, як і на голів правлінь банків. Це пов’язано з їх роллю у забезпеченні безперебійної роботи банківських відділень під час війни.

Причому право на бронь мають як інкасатори, які працюють у центральних апаратах (головних офісах) банківських установ, і у банківських відділеннях (філіях). Це стосується інкасаторів, старших інкасаторів, інкасаторів-водіїв автотранспорту.

Крім того, безумовна броня поширюється на всі посади підрозділів безпеки банків, підрозділів інкасації та перевезення цінностей.

Джерело: Banker.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0