Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Допомога від Норвезької ради: як зареєструватись, щоб отримати 6600 гривень

Допомога від Норвезької ради: як зареєструватись, щоб отримати 6600 гривень

Допомога від Норвезької ради: як зареєструватись, щоб отримати 6600 гривень

Українці можуть отримати допомогу від Норвезької ради у справах біженців в Україні. 6600 гривень можуть отримати внутрішньо переміщені особи та ті українці, які проживають на територіях, постраждалих внаслідок бойових дій.

ВІДЕО ДНЯ

Для того, аби отримати грошову допомогу від Норвезької ради, потрібно подати заявку та заповнити анкету до 20 березня 2023 року.

Наразі реєстрація відкрита для вище перерахованих осіб. Проте норвезьку допомогу отримають не всі зареєстровані українці. Насамперед 6600 виплатять найвразливішим категоріям.

Реклама

В останні кілька днів в українців виникають питання: "Як отримати допомогу від Норвезької ради" та "Як зареєструватися, аби отримати 6600 гривень". Людям пояснили, що реєстрація відбувається за допомогою WhatsApp або Viber.

Читайте також:
Як цієї весни отримати 6660 гривень допомоги
Реклама

Тобто, для реєстрації через WhatsApp треба додати до контактів номер 0 800 609 844 та відправити на нього повідомлення з текстом "Привіт". Але тільки на цей номер. Писати в Фейсбуці чи в інших соцмережах слово "Привіт" під публікаціями Норвезької ради не потрібно, це не враховується. Для реєстрації через Viber необхідно відсканувати QR-код, який розміщений на картинці, за допомогою програм для сканування на вашому смартфоні. Після цього у діалоговому вікні ви отримаєте інструкції, аби успішно зареєструватись для отримання грошової допомоги від Норвезької ради у справах біженців.

Допомога від Норвезької ради: як зареєструватись, щоб отримати 6600 гривень – 01

Водночас, з початку рестрації Норвезька рада у справах біженців в Україні вже отримала величезну кількість запитань щодо реєстрації. Нараз опрацьовують усі запити із соцмереж та гарячих ліній.

Реклама

В той же час українців, які подали заявку (надіслали слово "Привіт" на номер 0 800 609 844 через WhatsApp) заспокоюють. Мовляв, навіть якщо ви поки не отримали відповідь на своє повідомлення не треба панікувати. Через велику кількість запитів відповідь може надійти через години. В Норвезькій раді заспокоюють і закликають очікувати відповідь від чат-боту.

Якщо ж впродовж 12 годин відповідь від чат-боту з результатом проходження вашої заявки не надійшла, то потрібно знову написати "Привіт", а потім відповісти на запитання анкети.

Як можна дізнатися, чи реєстрація для отримання кеш-допомоги від Норвезької ради успішна? Якщо ви зареєструвались, заповнили анкету і отримали відповідь про подальший розгляд вашої заявки, тому реєстрація вважається успішною.

Нагадаємо, раніше українцям пояснили, куди надійдуть 6600 та скільки членів сім’ї можуть отримати норвезьку допомогу.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно