Закарпаття облетіла історія про брата і сестру. Люди приємно вражені вчинком молоді

Життя  8 березня 2023 року, 19:34 3067 ВІДЕО

На Закарпатті продовжується набір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України "Лють". Серед добровольців, які  вирішили вступити до спецпідрозділу – 18-річна Дарина та її рідний брат – 21-літній Павло.

Разом вони приїхали з Берегівщини. Брат та сестра вже успішно пройшли етапи відбору: тестування, співбесіду, здали нормативи з фізичної підготовки, пройшли військово-лікарську комісію. Тепер очікують на остаточне рішення поліцейської комісії.

"Хлопець та дівчина розповідають, що вже давно мали бажання вступити до лав Захисників. Але через те, що їхній старший рідний брат уже несе службу в Збройних Силах України, вони – як члени однієї родини – не мали змоги реалізувати свою мету та вступати до ЗСУ", – зазначили в відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Читайте також:  Батько загинув на фронті, а син втратив ногу: історія закарпатської сім’ї

Тому спецпідрозділ "Лють" став для Дарини та Павла своєрідним квитком, способом долучитися до тих, хто стоїть на варті захисту народу та держави.

"Наш найстарший брат для нас є прикладом, патріотом України, справжнім Героєм, на якого ми хочемо бути схожі. Ми дивимося на його безстрашність – і будь-який страх зникає. Бригада "Лють" – можливість довести свою відданість народу, країні", – зізнаються брат і сестра.

Ця історія неабияк вразила закарпатців. Вони приємно здивовані сміливістю молодих людей із Берегівського району.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0