Вирішили посилити контроль: в Закарпатській ОВА озвучили новину

Життя  9 березня 2023 року, 11:31 4897

У Закарпатській області вирішили посилити контроль за дотриманням державних норм щодо сейсмостійкого проєктування та будівництва. Відповідне розпорядження сьогодні підписав голова обласної військової адміністрації Віктор Микита.

"Трагедія, яка відбулася в Туреччині та Сирії через землетруси, показала, що цього можна було уникнути, дотримуючись норм сейсмічності під час будівництва. Закарпаття – також сейсмічно активний регіон, тож ці питання потребують додаткової уваги та контролю на всіх рівнях", – зазначив очільник області.

Читайте також:  Вночі на Закарпатті стався землетрус: де саме потрясло

Тож на Закарпатті посилюють контроль за неухильним дотриманням антисейсмічних вимог державних будівельних норм та правил під час підготовки проєктної документації організаціями-розробниками на нове будівництво, реконструкцію й експлуатацію будівель і споруд різного призначення, що зводяться або розміщуються на території області.

"Залучаємо Державну інспекцію архітектури та містобудування України в особі Управління ДІАМ у Закарпатській області для посилення контролю за дотриманням забудовниками вимог і норм щодо сейсмічності", – додав Віктор Микита.

Водночас обласне управління ДСНС перевірить готовність сил і засобів щодо їх залучення у разі виникнення землетрусів, на постійній основі організує проведення навчань і тренувань особового складу з розбору завалів, пошуку і рятування людей у таких випадках.

Нагадаємо, камера відеоспостереження зафіксувала землетрус на Закарпатті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0