Президент після ракетних ударів провів нараду, на якій йшлося про електропостачання

Життя  9 березня 2023 року, 14:15 476

9 березня росія знову завдала ракетного удару по Україні. рф не покидає спроб зруйнувати енергетичну інфраструктуру України і хоче, аби країну поглинула суцільна темрява.

Для цього росія неодноразово завдавала ракетних ударів по об‘єктах критичної інфраструктури. Сьогоднішня ніч не стала винятком. Ворог знову обстріляв нашу інфраструктуру.

Сьогоднішнім обстрілом атакували Дніпропетровську, Житомирську, Кіровоградську, Харківську, Сумську, Вінницьку, Львівську, Івано-Франківську, Одеську, Запорізьку області та місто Київ.

Читайте також:  В Івано-Франківській області ракета влучила в об‘єкт енергетичної інфраструктури

Після ракетної атаки президент Володимир Зеленський провів нараду щодо обстрілу інфраструктури ворогом і оприлюдив фото наслідків сьогоднішньої атаки.

"Ми повинні забезпечити захист енергетичної інфраструктури від ворожих обстрілів та забезпечити швидке відновлення електропостачання в областях, що постраждали", – зазначив Зеленський.

Президент після ракетних ударів провів нараду, на якій йшлося про електропостачання

Вже майже місяць в областях України не застосовують графіки відключення світла, а енергетики щодня працюють, не покладаючи рук, аби забезпечити електропостачання. Однак росія знову і знову нищить енергетичну інфраструктуру і робить це навмисно, аби в Україні і надалі були багатогодинні відключення світла.

Та, за словами Зеленського, попри тисячі російських атак ми всі разом забезпечимо незламність України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0