На Закарпатті створять госпітальний округ

Життя  10 березня 2023 року, 10:28 603

В Україні триває реформування системи охорони здоров’я, відтак одним з актуальних питань у цьому процесі є формування та діяльність госпітальних округів.

Госпітальний округ – сукупність закладів охорони здоров’я державних та приватних, які мають право здійснювати медичне обслуговування населення відповідної території. У межах госпітального округу лікарні будуть розділені на надкластерні, кластерні та загальні.

Читайте також:  Пацієнта, якому нещодавно пересадили серце в Мукачеві, вже виписали з лікарні

Про це йшлося на засіданні робочої групи з підготовки пропозицій до плану розвитку госпітального округу. Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко презентував своє бачення організації госпітального округу в області та разом із членами робочої групи обговорив найдоцільніші варіанти створення опорних лікарень.

Коли зайшлося про створення реабілітаційного центру для ветеранів війни, очільник облради наголосив, що заручився підтримкою партнерів Чеської Республіки, які готові надати кошти для його побудови в області.

Окремо обговорили й пропозиції щодо об’єднання медичних установ області. Наголошувалося, що окремі медзаклади уже узгодили такі процедурні питання та готові до об’єднання задля їх ефективної роботи.

Нагадаємо, вийшов документальний фільм про "швидку" на Закарпатті.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0