У Мукачеві звели модульне містечко для переселенців

Життя  11 березня 2023 року, 12:30 3565 ФОТО

На Закарпатті є чимало ініціатив щодо розміщення переселенців на території краю. Зокрема, завдяки співпраці з іноземними партнерами на Закарпатті зводять тимчасове житло для тих, хто покинув територію, де проходять бойові дії.

Так, на території Мукачівського професійного аграрного ліцею імені Михайла Данканича за ініціативи Закарпатської обласної ради звели одинадцять модульних будинків для ВПО.

За словами Василя Ковбаска, директора ліцею, у модульному містечку вже оселились перші родини переселенців. Загалом, 11 будинків можуть прийняти більше 40 осіб.

У Мукачеві звели модульне містечко для переселенців

Фото – Закарпатська обласна рада

Наразі уже підведені комунікації, системи водопостачання та водовідведення, електропостачання, зведена огорожа та вимощені доріжки бруківкою. Будинки були зведені за кошти благодійного фонду "Карітас Чеської Республіки".

Тепер у модульних помешканнях тривають внутрішні роботи. Нині у деяких будинках вже проживають переселенці, які знайшли свій тимчасовий прихисток у Мукачеві. Однак незабаром ще кілька родин ВПО поселяться у цьому модульному містечку.

Проєкт "Висвітлення соціальної інтеграції ВПО та релокованого бізнесу в Закарпатській області та підвищення цифрової безпеки медіа" реалізується ГО "Закарпатське Вільне Медіа" в межах програми "Стійкість", яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.

Думки, викладені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю ГО "Закарпатське Вільне Медіа", і не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.

У Мукачеві звели модульне містечко для переселенців

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
TRAKI429 12.03.2023, 03:56
Коментар очікує модерацію
Traki429 12.03.2023, 03:54
Коментар очікує модерацію