"Я вважаю, що моя місія – захищати Україну", – доброволець зі 128-ої бригади

Життя  14 березня 2023 року, 15:43 1053 ФОТО

14 березня в Україні відзначають День добровольця. Тому сьогодні ЗМІ висвітлюють історії воїнів-добровольців. Один із них – Олександр. Він військовий 128-ї бригади.

До війни чоловік займався ремонтом верстатів виробничого обладнання, а з початку повномасштабного вторгнення добровільно пішов захищати Україну.

Олександр народився у Харкові, у 2017 році переїхав на Закарпаття. Чоловік за фахом — енергетик. Він навчався у Харківському політехнічному інституті. До початку повномасштабного вторгнення Олександр займався ремонтом верстатів виробничого обладнання.

Читайте також:  До війни працював кухарем на круїзному лайнері: історія про військового 128-ої бригади

26 лютого 2022 березня пішов до військкомату. Розповідає: "Наприкінці 2021 року до кордонів України з Білорусією та РФ було стягування техніки. Я відчував, що є небезпека вторгнення. 24 лютого, коли сталось саме вторгнення, масованими ракетними обстрілами, нападом, в той же день я зрозумів, що потрібно робити правильні дії, вирішив стати до лав ЗСУ. На третій день війни я пішов до військкомату. Я вважаю, що моя місія — захищати Україну!".

Історія про добровольця зі 128-ої бригади

Олександр брав участь у звільненні Херсону та у боях на Бахмутському напрямку.

"Найбільше нас стимулює подяка від людей, для яких все це робиться. Це — стимул для військових", – каже воїн 128 бригади.

"Після перемоги України я буду займатися або роботою за фахом, або ж пробувати нові можливості. Адже потрібно навчатися та рухатися вперед", — розповів військовослужбовець "Суспільному. Ужгород". З товаришами по службі Олександр планує продовжувати спілкування і після перемоги. Каже: "У мене багато побратимів, гарних товаришів. Ми пройшли разом багато непростих моментів".

Доброволець зі 128-ої бригади Олександр з рідними

Вдома на Олександра чекають троє дітей та дружина. Жінка каже, про те, що чоловік добровільно став до лав ЗСУ, дізналися не одразу, а через два тижні. Родина пишається Олександром та підтримує його рішення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0