Погода на квітень 2023 року та чи буде тепло на Великдень – перший прогноз

Життя  20 березня 2023 року, 07:08 19215

Якою буде погода на квітень 2023 року та на Великдень зокрема, ми дізнавались у народного синоптика Станіслава Щедріна та у синоптичних сайтів.

Найперше зазначимо, що це попередній прогноз погоди на квітень, він може корегуватись. Відповідно, ми оновлюватимемо інформацію.

Народний синоптик Станіслав Щедрін раніше прогнозував, що квітень розпочнеться із невеликого похолодання. У Карпатах взагалі можливі опади у вигляді снігу. По-справжньому тепло буде в другій половині місяця. В цей період фіксуватимуть ледь не літні показники. Але більшість днів будуть із температурою повітря в межах +15… +20 градусів.

Читайте також:  В Україну повернуться снігопади наприкінці березня: синоптики назвали дати

Якщо проаналізувати синоптичний портал Гісметео, то тут варто виокремити кілька моментів. У більшості регіонів початок квітня буде із помітно нижчою температурою – в межах +8… +10 градусів. Вночі й взагалі буде досить прохолодно. Потепління варто очікувати напередодні Великодня. В центральних, південних та східних областях Великдень прогнозують теплим – від +17 до +20 градусів тепла.

Окремо згадаємо західні області. Адже тут погода на квітень 2023 року показує дещо іншу метеокартину. Початок місяця навпаки буде із досить комфортними денними значеннями. Наприклад, в Ужгороді в перші дні прогріється до +14… +18 градусів. Переважно сонячно і тепло буде до Пасхи, а от далі варто очікувати зниження температури та періодичні дощі. В окремі дні буде досить прохолодно, навіть менш як 10 градусів тепла.

На Великдень у західних областях так само буде не надто тепло. Попередній прогноз показує не більше +11 градусів і невеликий дощ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0