Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Погода на квітень 2023 року та чи буде тепло на Великдень – перший прогноз

Погода на квітень 2023 року та чи буде тепло на Великдень – перший прогноз

Погода на квітень 2023 року та чи буде тепло на Великдень – перший прогноз

Якою буде погода на квітень 2023 року та на Великдень зокрема, ми дізнавались у народного синоптика Станіслава Щедріна та у синоптичних сайтів.

ВІДЕО ДНЯ

Найперше зазначимо, що це попередній прогноз погоди на квітень, він може корегуватись. Відповідно, ми оновлюватимемо інформацію.

Народний синоптик Станіслав Щедрін раніше прогнозував, що квітень розпочнеться із невеликого похолодання. У Карпатах взагалі можливі опади у вигляді снігу. По-справжньому тепло буде в другій половині місяця. В цей період фіксуватимуть ледь не літні показники. Але більшість днів будуть із температурою повітря в межах +15… +20 градусів.

Реклама
Читайте також:
В Україну повернуться снігопади наприкінці березня: синоптики назвали дати

Якщо проаналізувати синоптичний портал Гісметео, то тут варто виокремити кілька моментів. У більшості регіонів початок квітня буде із помітно нижчою температурою – в межах +8… +10 градусів. Вночі й взагалі буде досить прохолодно. Потепління варто очікувати напередодні Великодня. В центральних, південних та східних областях Великдень прогнозують теплим – від +17 до +20 градусів тепла.

Реклама

Окремо згадаємо західні області. Адже тут погода на квітень 2023 року показує дещо іншу метеокартину. Початок місяця навпаки буде із досить комфортними денними значеннями. Наприклад, в Ужгороді в перші дні прогріється до +14… +18 градусів. Переважно сонячно і тепло буде до Пасхи, а от далі варто очікувати зниження температури та періодичні дощі. В окремі дні буде досить прохолодно, навіть менш як 10 градусів тепла.

На Великдень у західних областях так само буде не надто тепло. Попередній прогноз показує не більше +11 градусів і невеликий дощ.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно