Патрульні поліцейські звернулись до велосипедистів

Життя  23 березня 2023 року, 13:25 507

З настанням теплих днів все більше громадян пересідають на велосипеди та інший двоколісний транспорт. Проте, не кожен до кінця усвідомлює, що розпочавши рух, він стає повноцінним учасником дорожнього руху.

Про це зазначає патрульна поліція Закарпатської області.

Читайте також:  Дуже п’яна жінка скоїла аварію в Ужгороді

Правоохоронці дали кілька основних правил під час руху велосипедом:

  • Рухатися проїзною частиною на велосипедах дозволяється особам, що досягли 14-річного віку.
  • Керувати велосипедом, який обладнаний звуковим сигналом та світловідбивачами: спереду – білого кольору, по боках – оранжевого, позаду – червоного. Для руху в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості на велосипеді повинен бути встановлений та увімкнений ліхтар (фара).
  • Велосипедисти, рухаючись групами, повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху.
  • Велосипедист може перевозити лише такі вантажі, які не заважають керувати велосипедом і не створюють перешкод іншим учасникам дорожнього руху.
  • Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, велосипедисти зобов’язані дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються дорогою.

Також патрульні нагадують про відповідальність за ч. 2 ст. 127 (Порушення ПДР особами, що керують велосипедом) КУпАП, яка передбачає штраф у розмірі 340 гривень. Якщо велосипедист перебуває у стані сп’яніння, штраф становить 680 гривень.

Раніше патрульні звернули увагу на важливе правило.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0