Незвичний урок історії

У гуртку «Юні журналісти» при МЦДЮТ нерідко бувають гості. Наша викладачка Ядвіга Балога – заслужений журналіст України, переконана, що жодна, а тим більше, потрібна інформація, зайвою не буває. Тому завжди з цікавістю чекаємо нових зустрічей.

Цього разу до нас завітали викладач ВСП «Гуманітарно-педагогічний коледж МДУ», доктор філософії Віта Федорівна Котубей та студентки 3-го курсу  цього навчального закладу Анастасія Шахайда та Ангеліна Іванчо. Це був справжній урок патріотизму для вихованців різних гуртків, що діють при Мукачівському центрі дитячої та юнацької творчості.

Незвичний урок історії

На жаль, з підручників історії неможливо так детально дізнатись про історичні події, що відбувались у нашому краї в 40-их роках ХХ століття. Гості, чудово володіючи матеріалом, свої розповіді доповнювали  кадрами хроніки з історії існування Карпатської України, 84-ту річницю проголошення якої ми відзначали днями, а відтак 149 років з дня народження  її президента Августина Волошина.

Читайте також:  Коли в учнів розпочнуться весняні канікули 2023

Особливо вразили присутніх кадри історичного засідання Сойму, записані більше 80 років тому голоси. Коли голос людини, яка жила в ті роки звучить: «Державною мовою Карпатської України є українська, державним прапором – синьо-жовтий, а гімном – «Ще не вмерла…».

Незвичний урок історії в Мукачеві

І тоді,  і в наші дні, коли підступний ворог підло напав на наші землі, патріоти України мужньо відстоювали волю, свободу, незалежність рідної держави, право говорити рідною мовою, віддавали свої життя за те, щоб ми могли жити в мирі, бути рівними серед рівних вільних демократичних держав світу.

Ми вдячні за такий важливий, незвичний урок історії нашим гостям.

Незвичний урок історії

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0